EMDR ve Psikoterapiler Derneği Uluslararası Onaylı EMDR I. ve II. Düzey Eğitimi

Eğitimciler:

DR. PSK. SERKAN ÖZGÜN 
(EMDRIA onaylı eğitimci- EMDRIA Approved Trainer)

Yardımcı Eğiticiler:  

Prof. Dr. Ayten Erdoğan, Prof. Dr. Cem Gökçen, Dr. Psk. Hale Kahyaoğlu, Doç. Dr. Mehmet Karadağ, Dr. Psk. Elif Ergüney Okumuş, Dr. Öğretim üyesi Songül Derin, Uzm. Psk. Büke Tuncel, Uzm. Psk. Doğan Yılmaz, ve Uzm. Dr. Esra Özhan (EMDRIA onaylı EMDR danışmanları- Konsultant).

Kimler Katılabilir?

Psikiyatri, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi asistan ve uzmanları, Psikologlar, PDR mezunları  (Daha önce en az bir formal terapi eğitimi almış olmak ve aktif olarak en az 1 yıldır danışan görüyor olmak koşulu olacaktır).

SERTİFİKA:
Eğitim sonunda katılımcılara Uluslar arası onaylı EMDR  I. ve II. Düzey Eğitimi  Tamamlama ve EMDR Uygulayıcısı Sertifikası verilecektir.

EĞİTİM YERİ:
Mecidiyeköy/İstanbul

EĞİTİM TARİH VE SAATLERİ:
6-10 Mart 2024
9:00-18:00 arası
5 GÜN

EĞİTİM SÜRESİ:
40 Saat (teorik ve süpervizörler eşliğinde uygulama)+ 10 saat süpervizyon

Süpervizyon aşamasında, her kursiyerlerin belli sayıda seans video veya ses kayıtlarını sunması gerekmektedir. Süpervizyonları eğitimin bitiş tarihinden itibaren bir yıl içinde tamamlama zorunluluğu vardır. Süpervizyon tarihleri eğitim sırasında belirlenecektir.

KAYIT  İŞLEMLERİ
Eğitim hakkında bilgi almak ve kayıt işlemleri için 0546 842 14 02 numaralı telefonlara Pazar hariç diğer günler 09.30-19.00 saatleri arasında whatsapp mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.

Güncel Eğitim Duyuruları