Çocuk ve Ergenlerde EMDR Uygulamaları Workshop/LEİGH POVİA

Katılımcılara Uluslararası EMDR Consulting onaylı kredi verilecektir.

Konuşma Dili:

 • İngilizcedir. Ardıl çeviri yapılacaktır.

Eğitim Tarihi ve Saatleri:

 • 16 Mart 2020, 9:00-18:00 (8 saat)

Belge:

 • Ayrıca Uluslararası EMDR Consulting tarafından 12 kredi ile kredilenecektir. Bu nedenle katılımcılara LEİGH POVİA imzalı workshop katılım belgesi verilecektir.

Eğitim Yeri:

 • Nippon otel Taksim/İstanbul

Katılımcılar:

 • Çocuk Ruh sağlığı alanında çalışanlar (KatılımcılarınEMDR Terapi eğitimi almış olması gerekmektedir). Katılım 30 kişi ile sınırlıdır

İletişim:

 • Gizem Melissa Kocaman, 0 546 8421402 (Ulaşılamadığı durumda mesaj atılması halinde dönülecektir)

KAYIT İŞLEMLERİ:

Eğitim hakkında bilgi almak ve kayıt işlemleri için 0(546) 842 14 02 veya 0(546) 749 40 38 numaralı telefonları Pazar hariç diğer günler 09.30-19.00 saatleri arasında arayarak veya mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. www.emdria-tr.org adresinden de duyurulara ulaşabilir, başvuru yapabilirsiniz.
 
ÖNEMLİ BİLGİLER:

 • Eğitime 2 ay ve daha az gün kala gerçekleştirilen kayıt iptallerinde ön kayıt bedeli kursiyer adayından kesilir.
 • Herhangi bir sebepten ötürü, eğitime katılamayan kursiyer bu hakkını başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.
 • Klinik Psikoloji ve Psikoterapiler Derneği- Eğitim yerini değiştirme hakkını saklı tutar, olası değiştirilme durumunda eğitim yeri 3 gün öncesinden katılımcılara e-posta yada sms yoluyla bilgilendirmesi yapılır.
 • Klinik Psikoloji ve Psikoterapiler Derneği, hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Kursun iptal edildiği tarihten sonra katılımcıların ücretleri iade edilir.
 • Klinik Psikoloji ve Psikoterapiler Derneği, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.
 • Eğitim bedellerine KDV dahil olmayıp ayrıca kredi kartı ile ödeme yapacak kursiyer bankaların uygulamış olduğu farklı komisyon ve ücretleri kabul etmiş sayılır. 
 • Klinik Psikoloji ve Psikoterapiler Derneği web sitesinde yer alan tüm eğitimlerin organizasyonu, mali işlemleri ve üstlenicisi Gelişim Psikoterapi Enstitüsü'dür.

Leigh Povia kimdir

Leigh Povia Amerika New Jersey eyaletinde lisanslı klinik psikoterapist olup, Uluslararası Oyun Terapi Birliği (Association for Play Therapy) onaylı oyun terapisti, EMDR International Association (EMDRIA) onaylı EMDR konsultanı ve Dyadik Developmental Psikoterapi (DDP) terapistidir. Halen New Jersey Eyaleti, Hamilton şehrinde özel kiliniğinde çalışmalarını sürdürmekte olup, özellikle çocuk, ergenler ve ailelerle çalışmaktadır.

Leigh Povia eğitim ve meslek yaşamı süresinde yoğun olarak yaşam boyu ilişkisel bağlanma ve travma konusunda çalışmalarda bulunmuş olup, bağlanma ve travmanın beyin gelişimi ve kişinin ilişkileri ve ruhsal dünyasına etkisini incelemiştir. Kullandığı terapi teknikleri beyin araştırmalarındaki bulgularla paralel olarak geliştirmektedir.

EMDR Uygulama Adresleri

Gelişim Psikoterapi Merkezi
Valikonağı caddesi, No. 113/6, Nişantaşı
Tel: 0(546) 749 40 38
Bude Psikoterapi Merkezi
Halaskargazi Mahallesi, Halaskargazi Caddesi No:86, Kat:4 d:5, 34371 Şişli/İstanbul
Tel: 0(212) 296 28 30
İsdem Psikoloji
Cumhuriyet, Cumhuriyet Mahallesi, Özlem Caddesi, Göksu Sk. No:21, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
Tel: 0(212) 852 63 73
Balıklı Rum Hastanesi
Kazlıçeşme, Belgrad Kapı Yolu No:2, 34020 Zeytinburnu/İstanbul
Tel: 0(212) 547 16 00

Geçmiş Eğitim Duyuruları