Uluslararası Onaylı EMDR I. ve II. Düzey Eğitim

EMDR  ve PSİKOTERAPİLER DERNEĞİ 

ULUSLARARASI ONAYLI EMDR  I. ve II. DÜZEY EĞİTİMİ

EĞİTİMCİ:

ROY KİESLİNG LISW (EMDRIA onaylı eğitimci- EMDRIA Approved Trainer)

(Konuşma dili İngilizcedir. Simultane çeviri yapılacaktır.)

YARDIMCI  EĞİTİCİLER:  

KRISTA KASTLER, LCSW, (EMDRIA onaylı EMDR danışmanı- EMDRIA Approved Consultant)

DR. PSK. SERKAN ÖZGÜN (EMDRIA onaylı EMDR danışmanı- EMDRIA Approved Consultant),

EMDRIA onaylı EMDR danışman adayları (EMDRIA Approved Consultant in training-Cit) kişiler eğitimde facilitator olarak görev alacaktır.

KİMLER KATILABİLİR?  Psikiyatri, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi asistan ve uzmanları, Psikologlar, PDR mezunları  (Daha önce en az bir formal terapi eğitimi almış olmak ve aktif olarak en az 1 yıldır danışan görüyor olmak koşulu olacaktır).

KONTENJAN: 50 kişi ile sınırlıdır.

SERTİFİKA: Eğitim sonunda katılımcılara Uluslar arası onaylı EMDR  I. ve II. Düzey Eğitimi  Tamamlama ve EMDR Uygulayıcısı Sertifikası verilecektir.

EĞİTİM YERİ: Taksim/İstanbul

EĞİTİM TARİH VE SAATLERİ: 14-18 TEMMUZ 2021, 5 GÜN, 40 Saat, 9:00-18:00 arası

EĞİTİM SÜRESİ: 40 Saat (teorik ve süpervizörler eşliğinde uygulama)+ 10 saat süpervizyon

Süpervizyon aşamasında, her kursiyerlerin belli sayıda seans video veya ses kayıtlarını sunması gerekmektedir. Süpervizyonları eğitimin bitiş tarihinden itibaren bir yıl içinde tamamlama zorunluluğu vardır. Süpervizyon tarihleri eğitim sırasında belirlenecektir.

KAYIT  İŞLEMLERİ
Eğitim hakkında bilgi almak ve kayıt işlemleri için 0 (546) 8421402 numaralı telefonlara Pazar hariç diğer günler 09.30-19.00 saatleri arasında watsup mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.
www.emdrterapi.org adresinden de duyurulara ulaşarak önkayıt başvurusu yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ:

*Eğitime 2 ay  ve daha az gün kala gerçekleştirilen kayıt iptallerinde %30 ön kayıt bedeli kursiyer adayından kesilir.

*Herhangi bir sebepten ötürü, eğitime katılamayan kursiyer bu hakkını başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.

*Klinik EMDR ve Psikoterapiler Derneği- Eğitim yerini değiştirme hakkını saklı tutar, olası değiştirilme durumunda eğitim yeri 3 gün öncesinden katılımcılara e-posta yada sms yoluyla bilgilendirmesi yapılır.

*Klinik EMDR ve Psikoterapiler Derneği, yurtdışından gelen eğitimcilerin gelmesi ile ilgili bir sorun olursa eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Kursun iptal edildiği tarihten sonra katılımcıların ücretleri iade edilir.

Geçmiş Eğitim Duyuruları